Jeżeli w najbliższą środę planowałeś odebrać dowód, prawo jazdy, albo załatwić inną, urzędową sprawę, możesz mieć problem… Koniecznie poczytaj o zmianach w funkcjonowaniu Biura Obsługi Mieszkańca już 21 listopada.
Zgodnie z powiadomieniem otrzymanym z Tauron Dystrybucja przekazujemy, że w najbliższą środę, 21.11 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej. Wyłączenie obejmie budynek urzędu miasta, dlatego przez kilka godzin nie załatwimy tam swoich spraw. – informuje…
Przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej nastąpi m.in. w budynku przy ul. Powstańców 1. Planowane wyłączenie dotyczy 21 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00. W tym czasie Biuro Obsługi Mieszkańca oraz inne komórki Urzędu Miasta Mysłowice nie będą mogły przyjmować petentów.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













