15 listopada zawodnicy UKS Judo Mysłowice wystartowali w międzynarodowych zawodach na Słowacji. Drużynowo zajęli 4. miejsce, a w klasyfikacji indywidualnej odnotowali 19 miejsc na podium.
Najlepsi w swoich kategoriach byli:
Aleksandra Czardybon, Liwia Biesiadecka, Dawid Gajer, Antoni Kozłowski, Zofia Pilch, Błażej Linczewski – złoto
Miłosz Linczewski, Jagoda Biesiadecka, Aneta Jędrzejczyk, Natan Kaczmarek, Żyta Lelonek, Leon Pałka, Adam Przybyś – srebro
Wojciech Dudek, Hania Kurzeja, Hania Jędrzejczyk, Igor Zająć, Antoni Mirek – brąz
Gratulacje dla całej drużyny.






















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













