W Parku Słupna ponownie będzie można pośmigać na łyżwach. Pierwsze przymrozki pozwoliły rozpocząć przygotowania do zimowego sezonu. Jeśli tylko pogoda dopisze – lodowisko zostanie otwarte już w pierwszy weekend grudnia.
https://vimeo.com/244211326
Lodowisko w Parku Słupna jest zimową atrakcją, która cieszy się ogromną popularnością wśród mysłowiczan. Możliwość korzystania z obiektu będzie – tak jak w latach poprzednich – bezpłatna dla mieszkańców. Mysłowiczanie, którzy nie maja własnych łyżew będą mogli je wypożyczyć.
Lodowisko będzie czynne przez siedem dni w tygodniu, od godzin porannych do wieczora. W ciągu dnia łyżwiarze będą musieli opuścić je na godzinę, by obsługa mogła odświeżyć taflę. Gdy tylko pogoda dopisuje, MOSiR organizuje w tym miejscu tematyczne imprezy, m.in. Walentynki, Karnawał na Lodzie oraz Dzień Babci i Dziadka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










