Analogowe Historie powracają pod dach Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Tym razem na ścianach galerii M2 zaprezentowana zostanie wystawa pod tytułem C’est la vie. Wystawa jest kontynuacją świętowania jubileuszu 20-lecia mysłowickiego graffiti i prezentuje drogę pięciu twórców, których losy przed wielu laty związane były z twórczością graffiti.
Wystawa ma pokazać, w jakich kierunkach potoczyło się ich życie. Różnorodność technik, form, kolorów, tematów udowadnia, że choć łączą ich wspólne korzenie, to w dniu dzisiejszym dzieli ich praktycznie wszystko. Wszystko poza chęcią cyklicznego, emocjonalnego oczyszczenia realizowanego w postaci tworzenia wizualnego odzwierciedlenia własnych emocji.
Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę 1 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej. Początek zaplanowano na godzinę 17:00. W świat swojej fantazji zapraszają Trzyjeden, Reiak, Mr.Onte, Imple oraz Terry Grand.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






