W najbliższy piątek załatwienie spraw w magistracie będzie utrudnione. Koniecznie przeczytaj o zmianach w Biurze Obsługi Mieszkańca i innych komórkach Urzędu Miasta Mysłowice.
– Zgodnie z powiadomieniem otrzymanym z Tauron Dystrybucja przekazujemy, że w najbliższy piątek 29.11 nastąpi przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej. Wyłączenie obejmie budynek urzędu miasta, dlatego przez kilka godzin nie będzie możliwości załatwienia swoich spraw – informuje biuro prasowe Urzędu Miasta Mysłowice.
Przerwa w dostarczaniu energii elektrycznej nastąpi m.in. w budynkach przy ul. Powstańców 1, przy placu Wolności 1 oraz ul. Strażackiej 7 między godziną 7:00 a 11:00. W tym czasie Biuro Obsługi Mieszkańca oraz inne komórki Urzędu Miasta Mysłowice nie będą mogły przyjmować petentów.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













