Z dniem 28 listopada br. prezydent miasta Mysłowice Dariusz Wójtowicz powołał Michała Skibę na stanowisko dyrektora Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
Michał Skiba pracuje w Mysłowickim Ośrodku Kultury od 2011 roku. Wcześniej pracował w Regionalnym Ośrodku Kultury w Katowicach. Z wykształcenia jest kierownikiem produkcji filmowej i telewizyjnej.
Znany wszystkim mieszkańcom animator kultury m. in. z takich projektów jak odczarowane podwórka miasta Mysłowice. Ponadto jest ojcem wszystkich projektów od 2011 roku, na które MOK pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










