Do 15 grudnia drogowcy mieli zakończyć drugi etap remontu ulicy Wybickiego w dzielnicy Morgi. Jednak ze względu na konieczną wymianę wodociągu, prace przeciągną się do przyszłego roku.
– Podczas prac przygotowawczych prowadzonych przez wykonawcę remontu okazało się, że konieczna jest wymiana wodociągu przez MPWiK na jednym z odcinków. Aby nie niszczyć nowej nawierzchni w przyszłości, w pierwszej kolejności MPWiK dokona niezbędnej wymiany i dopiero wówczas wykonawca przystąpi do zasadniczych prac – wyjaśnia Kamila Szal z mysłowickiego magistratu
Wadliwy wodociąg znajduje się na wysokości filii Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Wadliwym wodociągiem zajmie się Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które do końca grudnia określi plan wymiany wodociągu na Wybickiego.
W związku z niespodziewanymi pracami wodno- kanalizacyjnym, termin zakończenia remontu drogi prawdopodobnie zostanie przesunięty na czerwiec 2017 roku.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












