Uroczysta msza święta i wspólne kolędowanie: taki plan na poświąteczną niedzielę mają mieszkańcy Kosztów.
W niedzielę 29 grudnia o godz. 10.30 w kościele Matki Bożej Częstochowskiej w Kosztowach odprawiona zostanie msza w intencji dyrekcji, pracowników i orkiestry KWK Mysłowice-Wesoła. Następnie orkiestra pod dyrekcją Mirosława Kaszuby da krótki koncert kolęd przy „żywej” stajence na placu farskim.
Rada Dzielnicy Kosztowy zaprasza wszystkich mieszkańców do spotkania i wspólnego kolędowania w tym poświątecznym czasie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













