10 stycznia o godz. 16 w sali widowiskowej Mysłowickiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert „Gwiazdkowe muzykowanie”, organizowany przez Stowarzyszenie Ognisk Edukacyjno-Artystycznych „Amadeusz”.
W programie zaplanowano kolędy polskie i zagraniczne oraz piosenki bożonarodzeniowe. Na scenie wystąpią uczniowie klas śpiewu, skrzypiec, fortepianu, gitary i fletu. Wydarzenie współorganizuje Mysłowicki Ośrodek Kultury.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











