Mysłowiccy policjanci zapoznali uczniów klas pierwszych z II LO w Mysłowicach z zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej. Mundurowi podzielili się wiedzą na temat rodzajów przestępstw komputerowych oraz udzielali wskazówek jak nie paść ofiarą elektronicznych technologii.
W auli II Liceum Ogólnokształącego przy ul.Mikołowskiej w Mysłowicach zebrali się licznie uczniowie klas pierwszych. Policjanci uświadamiali im zagrożenia płynące z sieci.
Funkcjonariusze przestrzegli przed zagrożeniami związanymi z kradzieżą tożsamości spowodowaną zamieszczaniem w sieci swoich danych osobowych oraz beztroskim zawieraniem znajomości internetowych. Po wykładzie teoretycznym, młodzi ludzie obejrzeli film profilaktyczny, który po projekcji wywołał wśród zebranych burzliwą dyskusję.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










