Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną letnią praktykę jogi na świeżym powietrzu. Zabierz matę i dołącz do relaksującego spotkania przy dźwiękach mis i gongów już w poniedziałek!
Zajęcia poprowadzi terapeutka z doświadczeniem w jodze klasycznej, arteterapii oraz pracy z emocjami. Materiał z poprzedniego spotkania w ramach cyklu możecie zobaczyć tutaj.
Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 21 lipca o godz. 20, na terenie zielonym przy MOK-u w dzielnicy Brzezinka, przy ul. Laryskiej 5. Obowiązuje bezpłatny wstęp.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













