112 zawodników, 216 rozegranych meczów i zwycięzcy aż w 18 kategoriach. Pod koniec kwietnia w Suchedniowie odbyły się 7. Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. Wziął w nich udział także policjant z mysłowickiej jednostki, st. asp. Dariusz Opatrzyk.
Eliminacje w hali sportowo-rekreacyjnej w Suchedniowie w woj. świętokrzyskim rozpoczęły się w sobotę 27 kwietnia. Były rozgrywane na 7 kortach i trwały do późnego wieczora. Kolejnego dnia do walki o mistrzostwo stanęło łącznie 112 osób, w tym 82 mężczyzn i 30 kobiet, reprezentujących wszystkie formacje mundurowe. Rozegrano 216 meczy. Garnizon śląski reprezentował m.in. st. asp. Dariusz Opatrzyk z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. W grze singlowej w kat. 35+ zdobył brązowy krążek, natomiast wspólnie z policjantką z kieleckiej jednostki wywalczył srebrny medal mistrzostw Polski. Gratulujemy!

Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













