Ile złomu zmieści się do seicento? Okazuje się, że całkiem sporo. 19 listopada mysłowiccy strażnicy miejscy dokonali kolejnego już zatrzymania osób kradnących złom z byłego hotelu „Gościniec”.
19 listopada około południa patrolujący strażnicy miejscy zauważyli dwóch mężczyzn kradnących złom z terenu byłego hotelu „Gościniec”. Natychmiast ujęli sprawców kradzieży.
Osoby kradnące złom oraz skradzione przedmioty zostały przekazane wezwanemu na miejsce patrolowi policji.
Źródło: SM Mysłowice
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













