W rozegranym 13 lutego Otwartym Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorów w tenisie stołowym udział wzięło ponad 100 zawodników i zawodniczek z województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Klub Sportowy Mysław reprezentowało 6 zawodników.
Do Gliwic pojechała trójka kadetów: Julia Kaczmarczyk, Maks Gwizdon i Karol Broszkiewicz, dwoje młodzików: Wiktor Ptak i Emilia Pencarska oraz junior Oliwier Gwizdon. I to właśnie Oliwier sprawił najwięcej radości, zdobywając drugie miejsce w turnieju. Nasz jedyny junior mógł wygrać całe rozgrywki, ale w finale, po wyrównanym meczu, uległ wyżej sklasyfikowanemu M. Łysakowskiemu, zawodnikowi z Bytomia, 2:3 w setach.
Na dużą pochwałę zasługuje młodszy brat Oliwiera, Maksymilian. Mysłowiczanin, startując pierwszy rok w kategorii wiekowej kadetów, wywalczył miejsce w pierwszej ósemce turnieju, ale w kategorii juniorów.
Źródło: KS Mysław















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












