3 maja odbył się wewnętrzny mecz sympatyków, wychowanków oraz przyszłych zawodników, którzy będą reprezentować barwy klubu. Po kilku latach nieobecności drużyny seniorów, na jesień ekipa z Wesołej będzie reprezentować klub i miasto w rozgrywkach B-klasy.
Cieszy niesamowicie zaangażowanie i frekwencja, które w miniony poniedziałek pokazały, że po reaktywowanym Górniku Wesoła można spodziewać się ambitnych celów i walki w każdym meczu. Ponadto w przyszłym roku klub będzie obchodzić rocznicę 75 lat istnienia. Trenerem, który będzie prowadzić drużynę, jest Czesław Mika, od wielu lat związany z piłką nożną w Mysłowicach.
Źródło: MKS Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













