W najbliższy poniedziałek w sali sesyjnej ratusza rozgoszczą się młodzieżowi radni, który uroczyście rozpoczną 2-letnie urzędowanie.
Sesja inauguracyjna Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice 7. kadencji jest zaplanowana na 7 czerwca o godz. 15. Młodzi samorządowcy złożą ślubowanie i wybiorą przewodniczącego, jego zastępcę oraz sekretarza rady.
Przypomnijmy, że zadaniem MRMM jest reprezentowanie interesów mysłowickiej młodzieży i podejmowanie działalności ważnej z punktu widzenia młodych ludzi. Zasiadanie w radzie to także praktyczna lekcja samorządności. 23 młodzieżowych radnych swoją funkcję będzie pełniło społecznie. Ich nazwiska znajdziecie tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













