7 lipca na boiskach w parku Słupna odbędą się mistrzostwa Śląska w piłce ręcznej plażowej. Nie zabraknie na nich również reprezentantów naszego miasta. Zawody będą trwały w godz. 9-17.
W wydarzeniu biorą udział trzy drużyny z Mysłowic, będące częścią klubu MKS WiRy Siódemka Mysłowice: dwie w kategorii młodzików i jedna w kategorii juniorów młodszych.
Partnerami mistrzostw są: Miasto Mysłowice, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach, Śląski Związek Piłki Ręcznej Handball Polska, MKS WiRY Mysłowice oraz Weterynaria.
Tekst: Natalia Barańska
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











