6 listopada w Łaziskach Górnych odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii żaczek w tenisie stołowym. Brała w nim udział mieszkanka Mysłowic Natalia Wszołek, reprezentująca Skarbka Tarnowskie Góry.
Natalia po raz kolejny udowodniła, że jest nie do pokonania i tracąc w całym turnieju tylko jednego seta, zdobyła ostatecznie pierwsze miejsce. Wygrana dała jej awans do II Grand Prix Polski Żaczek, który odbędzie się w grudniu w Sępólnie Krajeńskim (w województwie kujawsko-pomorskim).
Informacja prasowa















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













