Za wojownikami z Mysłowic ostatnie w tym roku, bardzo ważne zawody. 18 grudnia w Katowicach odbyły się mistrzostwa Polski w ju-jitsu, na których Roan Fight Club zaprezentował się z najlepszej strony.
– Nasz klub wywalczył na tych mistrzostwach 1. miejsce z największym dorobkiem medalowym: 16 złotych, 7 srebrnych i 4 brązowe medale – informuje Roan Fight Club Mysłowice.
Przypomnijmy, że ten rok był bardzo szczęśliwy dla zawodników Roanu. W listopadzie przywieźli oni ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich 3 medale mistrzostw świata (więcej na ten temat tutaj).
Foto: Roan Fight Club Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



















