Wspaniałe wieści płyną z Sępólna Krajeńskiego. Między 30 września a 2 października odbył się tam I Grand Prix Polski w kategorii żaczek w tenisie stołowym, na którym rewelacyjnie spisała się Natalia Wszołek, zajmując pierwsze miejsce.
Pojedynki grupowe, a także mecze o czołową szesnastkę i ósemkę mysłowiczanka wygrała bez straty seta. Dopiero w grze ćwierćfinałowej przegrała dwa sety z Mają Klag. Potem było jeszcze lepiej: w półfinale pokonała 3-1 turniejową jedynkę Nicol Bartoszko, a w finale 3-0 Małgorzatę Porębę. Mysłowiczanka jest więc najlepszą żaczką w Polsce.
2 października starsza siostra Natalii, Weronika, zagrała w I Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym kadetek. Mysłowiczanka rywalizowała z dwa lata starszymi przeciwniczkami i spisała się bardzo dobrze, wygrywając aż cztery pojedynki. Przegrała jedynie po zaciętej walce z Emilą Byrtek (grającą z numerem szóstym) i turniejową jedynką Małgorzatą Pietraszko. Ostatecznie Weronika zajęła siódme miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Informacja prasowa i foto: Patrycja Wszołek















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)















