W czwartek na Wesołej odbędzie się noworoczny koncert „KolędujeMY!” z udziałem uczestników zajęć muzycznych MOK-u. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale obowiązuje rezerwacja miejsc.
– Na scenie pojawią się utalentowani uczestnicy zajęć gry na ukulele, pianinie oraz grupowych zajęć wokalnych prowadzonych przez Natalię Bezegłów. Przygotowali dla Was nie tylko tradycyjne kolędy, ale także pastorałki i popularne utwory w świątecznym brzmieniu – zapowiada Mysłowicki Ośrodek Kultury.
18 stycznia, godz. 18:00, MOK Wesoła, ul. Piastów Śląskich 8. Wstęp jest darmowy, ale liczba miejsc ograniczona, więc obowiązują zapisy pod numerem telefonu 570 401 515.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












