Sylwia Grodzka-Haba, znana również jako Pani Foremka, została pierwszą Polką, o której napisano w międzynarodowym magazynie cukierniczym ,,So Good”.
Sylwia Grodzka-Haba cukiernictwem zajmuje się od lat. I choć efekty jej pracy doceni każdy miłośnik słodkich wypieków, Pani Foremka doczekała się wyjątkowego wyróżnienia.
O spełnieniu marzeń i znalezieniu się w prestiżowym ,,So Good” Magazine Pani Sylwia opowie nam już niebawem. Materiał o tym niesamowitym wyróżnieniu pojawi się już za kilka dni, dlatego bądźcie na bieżąco i śledźcie naszą stronę.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













