Fani cukiernictwa i ciekawych historii powinni zwrócić uwagę na nadchodzące wydarzenie w Galerii Dużej M2 Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

W najbliższy czwartek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu „Miasto Tworzą Ludzie”. Tym razem gościem będzie „Pani Foremka”, czyli Sylwia Grodzka-Haba, właścicielka butikowej cukierni.

Na co dzień zachwycamy się gotowymi tortami, monoporcjami czy pralinami, widząc jedynie efekt końcowy. Tym razem będzie okazja zapytać o kulisy świata nowoczesnego cukiernictwa i dowiedzieć się, jak naprawdę powstają wyjątkowe desery, ile wymagają precyzji, kreatywności i cierpliwości.

„Pani Foremka” ma na swoim koncie wiele prestiżowych wyróżnień i doświadczeń zdobywanych u światowych autorytetów cukiernictwa.

Udział w spotkaniu jest propozycją zarówno dla miłośników słodkości, jak i wszystkich tych, którzy lubią poznawać ludzi z pasją i słuchać historii o realizowaniu marzeń.

Wstęp jest wolny.