Dziś przed godz. 7:00 w hali produkcyjno-maszynowej przy ul. Białobrzeskiej zapłonęła jedna z maszyn. Z budynku ewakuowano 15 osób.
Na miejsce zdarzenia wysłano siedem zastępów straży pożarnej, która szybko i sprawnie ugasiła ogień. Akcję zakończono do godz. 7:30.
W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Po odpowiednim przewietrzeniu hali pracownicy mogli wrócić do środka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













