Niespełna rok działała nowa restauracja w podziemiach mysłowickiego magistratu. Po tym jak nieruchomość opuścił poprzedni, wieloletni najemca, nowy biznes miał zachować gastronomiczną tradycję przy Powstańców 1.
Nowa restauracja „Pod Ratuszem” działalność zakończyła z końcem czerwca. Niebawem odbędzie się przetarg, który wyłoni najemcę 366-metrowego lokalu.
Właściciel restauracji za użytkowanie tego lokalu płacił 1800 złotych czynszu miesięcznie – w związku z tym, że przedsiębiorca zainwestował w remont, stawka wynosiła 4,91 zł za metr.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


