15 marca 17 zawodników UKS Karkosz Team wzięło udział w międzynarodowym turnieju judo w Sosnowcu. Zawody były okazją do sprawdzenia swoich umiejętności na macie i zdobycia doświadczenia w rywalizacji z zawodnikami z innych klubów.

Zawodnicy z Mysłowic zdobyli łącznie 17 medali.

Złote medale wywalczyli Julia Wróbel i Jakub Reszke.
Srebrne medale zdobyli: Alicja Buschke, Amelia Wzorek, Gabriela Pukocz, Helena Jędyk, Wiktor Jędyk, Mikołaj Knapik, Alan Jaworski, Paweł Wróbel, Michał Kwaśnica oraz Filip Piskór.
Brązowe medale zdobyli: Laura Tkacz, Mike Słupski, Wiktor Czyż, Mikołaj Chowaniec i Wojciech Walkiewicz.

Występ w Sosnowcu był dla zawodników kolejną okazją do sportowej rywalizacji i zbierania doświadczeń na turniejowej macie.