Mamy dla Was wspaniałe wiadomości prosto z Wrocławia. Nasze mysłowiczanki zachwyciły formą i osiągnęły znakomite wyniki podczas ogólnopolskich zmagań.
Laura Toporowska zdeklasowała rywalki, zdobywając aż trzy pierwsze miejsca:
I miejsce w wieloboju
I miejsce za układ z obręczą
I miejsce za układ z piłką
Dodatkowo Laura otrzymała wyróżnienie za najwyższą liczbę punktów w swoim roczniku. Rywalizowała w gronie 12 zawodniczek – ogromne brawa za tak imponujący wynik!
Świetnie zaprezentowała się również Alicja Fortuna, która ponownie udowodniła swoją klasę, zdobywając:
I miejsce w układzie z maczugami
Co ciekawe, obie zawodniczki miały już okazję zaprezentować swój talent przed lokalną publicznością, biorąc udział w tegorocznej edycji konkursu „Mysłowice Mają Talent”.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



















