W tym roku Zespół Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich obchodzi jubileusz 30 – lecia istnienia. Od 1982 roku szkołą kieruje nieprzerwanie mgr Irena Zdój, którą gościmy w studiu „Rozmowy tygodnia”. Pani dyrektor opowiada o trudnych początkach, sukcesach swoich podopiecznych oraz wspomnieniach, które zawsze pozostaną w pamięci.
{mp4remote}/images/itvm/2012/12/rozmowa-tygodnia-zdoj.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


