Od maja w Mysłowicach wprowadzono nowe usługi dla mieszkańców związane z gospodarką odpadami komunalnymi. Między innymi Zakład Oczyszczania Miasta bezpośrednio od mieszkańców rozpoczął odbiór odpadów zielonch, zwiększyła się także częstotliwość wywozu odpadów suchych od mieszkańców bloków. O zmianach w systemie rozmawiamy z kierownik Blanką Romanowską z mysłowickiego magistratu.
{mp4remote}/images/itvm/2014/05/gitvm-blanka.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






