„YOLO. You Only Live Once/Online” to film, który ma skłaniać do refleksji. Mobilna technologia, która ma nam ułatwiać kontakt z drugim człowiekiem, paradoksalnie… ogranicza go. O filmie rozmawiamy z jego reżyserem, mysłowiczaninem Marcinem Błaszczykiem.
{mp4remote}/images/itvm/2014/08/gitvm-blaszczyk.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


