W Mysłowicach ruszył nowy, muzyczny projekt „Mysłowice Alternatywnie”. W jego ramach organizowane będą koncerty i inne, muzyczne wydarzenia. Na początek akcja w mediach społecznościowych – światło dzienne ujrzały pierwsze wideoklipy, które mają prezentować twórców muzyki alternatywnej. Jacy artyści otworzyli ten cykl?
Pierwszy koncert zaplanowany w ramach projektu odbędzie się podczas Dni Mysłowic. Fani alternatywy i nie tylko są zaproszeni do Parku Słupna, na scenie, po godzinie 17:00 zaprezentuje się Max Bravura.
Światło dzienne ujrzały już natomiast wideoklipy, które zrealizowane zostały w studio Polskiego Radia Katowice. Swój debiut miały w minioną niedzielę, 18 czerwca. Nagrania udostępnione zostały na portalu YouTube. Filmy prezentują takie grupy jak: Menippe, Czary Mary Koszmary i Ćmy, a także mikołowską indie-rockową grupę Kolory. Efekty możecie zobaczyć poniżej:















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












