Dwuosobowa reprezentacja mysłowickich strażników miejskich wzięła udział w V Mistrzostwach Polski Straży Miejskich i Gminnych w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc. Z brązowym medalem do Mysłowic wrócił strażnik Dawid Skutela.
Mistrzostwa odbyły się we Wrocławiu. W kategorii open, gdzie trzeba było wycisnąć sztangę o ciężarze 100 kilogramów, mysłowicki reprezentant Dawid Skutela zajął doskonałe trzecie miejsce, z wyśmienitym wynikiem 28 powtórzeń. Do srebra zabrakło niewiele, gdyż zawodnik, który zajął II miejsce osiągnął ten sam wynik, jednak był o 2 kg lżejszy.
Dawid Skutela w Straży Miejskiej Mysłowice pracuje od 14 lat. Oprócz dźwigania ciężarów z sukcesami uprawia sporty walki oraz jest instruktorem ju-jitsu i judo.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












