Kolejną rocznicę odzyskania niepodległości uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 świętowali w nieco innej formie. Włączyli się w ogólnopolską akcję społeczną organizowaną przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
Radosne świętowanie polegało na wysłaniu do bliskich kartki okolicznościowej z okazji kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości. Adresowanie kartek wzbudziło wiele emocji, a pozytywna energia zrodziła wiele pomysłów na spędzenie święta w gronie rodziny. Koordynatorem akcji była nauczycielka historii R. Dobrowolska.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












