O tytuł mistrza Fryzjerstwa w telewizyjnym programie „Mistrzowskie Cięcie” walczyła fryzjerka z Mysłowic. Jak wspomina udział w tym programie oraz jak zaszaleć z fryzurą w tegorocznym karnawale opowiada nasz gość, Izabela Babińska- Knapik.
https://vimeo.com/251464433















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











