14 ze swoją drugą połówką, a 17 z czworonożnym przyjacielem – miłość z okazji Walentynek można okazać nie tylko ludziom, ale także zwierzakom. Działające w Mysłowicach schronisko TOZ zaprasza na walentynkowy spacer.
W sobotę 17 lutego w schronisku ponownie odbędzie się dzień otwarty połączony ze wspólnym spacerem z podopiecznymi schroniska. Niebawem ma się ukazać lista psów, które wezmą udział w „Walentynkach w schronisku” i które będzie można zabrać na spacer. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00.
Organizatorzy wydarzenia zachęcają, aby odwiedzający tego dnia schronisko przynieśli szarpaki lub szczotki dla zwierzaków.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












