Policjanci mysłowickiej drogówki zatrzymali kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego. 61-letni mieszkaniec Sosnowca kierował volkswagenem mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Za jazdę po pijaku grozi mu do 2 lat więzienia.
– 28 czerwca około godz. 12.20 na ul. Miarki policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego. 61-letni mieszkaniec Sosnowca kierował volkswagenem mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu – informuje sierż. Damian Sokołowski z KMP w Mysłowicach.
Stróże prawa zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za jazdę po pijanemu, oprócz zakazu prowadzenia pojazdów, grozi do 2 lat więzienia i wysoka grzywna.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












