Formacja Holly Blue zaprezentowała klip „Telepop”, stanowiący kontynuację teledyskowej trylogii, opowieści o tajemniczej walizce krążącej po świecie. Tym razem zamknięta w bagażniku walizka przemierza ulice i szosy Mysłowic, rodzinnego miasta muzyków.
„Telepop” pomimo przyjemnej melodyjnej formy muzycznej to piosenka o trudnych relacjach, szczerości, powrotach i szukaniu swojego miejsca. Zaśpiewana w duecie damsko-męskim tworzy wyjątkowy, intymny klimat. Wyjątkową atmosferę teledysku tworzą taże piękne kadry, wśród których nie brakuje zdjęć z lotu ptaka.
Teledysk stanowi drugą część trylogii – pierwsza („Wygnani z miasta”) ukazała się w kwietniu tego roku. Obie te piosenki znajdą się na trzecim albumie Holly Blue „Guntanamo”, który ukazać się ma z początkiem roku 2019 roku.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













