Mysłowicka komenda policji zaprasza chętnych do pracy w tej formacji na regularne dyżury. Od 6 grudnia, w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, do godz. 18.00 dyżur pełnić będą pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia. Wszystko po to, aby umożliwić zainteresowanym służbą w Policji uzyskanie niezbędnych informacji.
Dyżury będą organizowane w celu umożliwienia uzyskania przez zainteresowanych służbą w Policji niezbędnych informacji oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych. – wyjaśnia sierż. Damian Sokołowski z KMP w Mysłowicach.
Więcej na temat rekrutacji można znaleźć TUTAJ.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












