W mysłowickiej komendzie straży miejskiej rozpoczął się kolejny cykl zajęć „Bezpieczna kobieta w mieście”. Tym razem w zajęciach weźmie udział dwadzieścia siedem pań.
Pierwsze spotkanie odbyło się 4 lutego w komendzie, gdzie przy skromnym poczęstunku komendant Magdalena kawka przywitała uczestniczki szkolenia i omówiła założenia programu szkoleniowego.
Następnie instruktor mł. insp. Sebastian Stachoń przedstawił tok poszczególnych spotkań.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


















