Już jutro o godz. 17 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 odbędzie się wernisaż wystawy „Zima”. Swoje prace zaprezentują uczestnicy zajęć malarskich Akademii Seniora oraz dzieci i młodzież z grupy malarskiej MOK-u.
Zobaczymy obrazy malowane tradycyjną techniką akrylu na płótnie, ale nie zabraknie również rysunku i akwareli. Główną tematyką prezentowanych prac jest zima i jej różnorodność. Dodatkową atrakcją wystawy są anioły, które pojawią się na płótnach, ale także malowane na drewnie.
Wstęp wolny!

Źródło: MOK















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










