fot.mat.org

Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” kabaret Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka… Z nowym programem zatytułowanym „Żywot Mariana” aktorzy przyjadą do Mysłowic już 24 lutego.

Kabaretowe widowisko, pełne trafionych żartów, zabawnych gestów i min, odbędzie się dokładnie 24 lutego o godzinie 16:00 w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ul. Ks. Bończyka 32z. Kabaret Neo-nówka zaprezentuje wtenczas swój nowy program.

„Żywot Mariana” – to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów…