W muzyczny i radosny sposób przywitali Nowy Rok. W Kinie Znicz w Brzezince mysłowicki Chór Familia, wraz z przyjaciółmi, zaprezentował najpiękniejsze piosenki świąteczne i noworoczne.
Podczas styczniowego wieczoru dla mysłowickiej publiczności nie tylko zaśpiewali chórzyści, który od kilku miesięcy działają pod batutą Magdalena Urbanek, studentki Akademii Muzycznej w Katowicach.
Ze swoim repertuarem wystąpili także muzycy z chóru św. Maksymiliana Kolbe z Janowa, szkolny zespół „Zielone Nutki” i wokalistki Paulina Szczepocka i Alicja Klepka. W bluesowy klimat publiczność wprowadził zespół Gal-Han.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















