Na dużej scenie Kina Znicz najmłodsi z Przedszkola nr 1 zaprezentowały Jasełka. Występy, jakie odbyły się w Brzezince dzieci przedstawiły dwukrotnie – rankiem dla swoich kolegów i koleżanek oraz pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej, a wieczorem dla rodziców, dziadków i wszystkich innych zainteresowanych osób.
Na scenie zaprezentowały się dzieci z wszystkich przedszkolnych grup, w tym członkowie zespołu „Wesołe Jedyneczki”. Dzieci swoim występem, któremu nie zabrakło pięknej oprawy muzycznej i dopracowanych dekoracji, skradły serca publiczności.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











