fot. MOK

Przewrotną komedię nie tylko dla miłośników psów mogła w miniony weekend zobaczyć mysłowicka publiczność. Na deskach Kina Znicz wystawiono spektakl pt. “Psiunio”. Sztuka została ciepło przyjęta przez widzów, a jak zapowiada Mysłowicki Ośrodek Kultury, na mieszkańców Mysłowic czekają kolejne, systematyczne spotkania z aktorami teatralnymi.

„Pogodna, lekka i zabawna”, „Taka idealna na niedzielne popołudnie”, „Ciekawe dialogi, a tym bardziej zakończenie” – takie komentarze dało się słyszeć wśród gości przybyłych na spektakl „Psiunio”.

W kolejnych miesiącach w MOK-u w dzielnicy Brzezinka zobaczymy m.in. „Kłamstwo” i „Diabelski Młyn” – spektakle będą odbywać się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Cena biletu to 20 zł, jednakże osoby chcące regularnie uczestniczyć w Teatralnej Niedzieli zostaną nagrodzone zniżkami na kolejne wydarzenia. Każda osoba kupująca bilet otrzyma karnet, na którym będzie zdobywać pieczątki. Każda kolejna pieczątka to 5 zł zniżki, zatem osoby, które zdecydują się na udział we wszystkich spektaklach za następne zapłacą: 15, 10 i 5 zł, a za ostatni symboliczną złotówkę.

Pierwszą ze sztuk na afiszu będzie “Kłamstwo” Teatru Bez Sceny. Sztuka zostanie wystawiona 24 lutego o godz. 19:00.