fot.arch.itvm

Ci, którzy choć raz uczestniczyli w Ekumenicznym Koncercie Rodzinnym „Bądź Jak Jezus”, wiedzą jak spędzą to ostatnie, majowe popołudnie. Park Słupna po raz kolejny wypełni się atrakcjami dla całej rodziny, pozytywną energią i mnóstwem fantastycznej muzyki z gatunku CCM. Kogo dokładnie usłyszymy w tym roku?

Koncert odbędzie się 31 maja, tradycyjnie w Parku Słupna. Jak co roku będzie można liczyć nie tylko na wspaniałe, muzyczne doznania i wyjątkową atmosferę, ale także mnóstwo atrakcji.

– Zabierzcie ze sobą rodziny, przyjaciół, sąsiadów i znajomych spędzimy wspólnie wspaniały dzień. Jak zawsze przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Będą wspaniali wykonawcy, bezpłatne miasteczko zabaw dla dzieci, stoiska chrześcijańskich wydawców z książką, muzyką i filmem, stoiska różnych wspólnot – zachęcają organizatorzy.

 

Mate.O Płecha Kiklewicz Kowalczuk

Pochodzący z Wrocławia kompozytor, autor tekstów, wokalista i  fotograf, który zadebiutował w 1998 roku płytą „Totalne uwielbienie”. Mate.O to artysta doskonale znany mysłowiczanom z poprzednich edycji koncertu „Bądź Jak Jezus”, ma na swoim koncie 9 płyt pełnych popularnych utworów z gatunku muzyki chrześcijańskiej.

POISON

Piotr Plichta, Poison – polski raper, pochodzący ze Stalowej Woli. Pierwsze próby związane z muzyką rozpoczął mając 17 lat. Raper nawrócił się dokładnie 10 lat temu, w 2008 roku. Poison był młodym, pogubionym człowiekiem. Jednak dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu, a jego muzyka jest pełna fundamentalnych wartości.

12 kamieni

12 kamieni  to projekt lifestylowy, którego głównym celem jest przybliżenie współczesnemu człowiekowi Ewangelii, czyli Dobrej Nowiny, w sposób zrozumiały i przystępny. W ramach projektu działa blog, band oraz dział szeroko pojętego designu.

For King&Country

For King&Country. Duet muzyczny grający współczesną muzykę chrześcijańską (CCM), założony w 2012 roku przez pochodzących z Australii braci Joela i Luka. Grają bardzo dynamiczny chrześcijański pop, alternatywny rock i tzw. soft rock. Koncerty duetu są bardzo żywiołowe i adresowane do młodego odbiorcy.

Britt Nicole

Britt Nicole. Amerykańska wokalistka, kompozytorka piosenek pochodząca z Salisbury w Karolinie Północnej. Piosenkarka trafia na listy przebojów głównie jako chrześcijańska artystka popowa, ale jej single „Gold” oraz „Ready or not” trafiły również na listę TOP 40 piosenek w Stanach Zjednoczonych

Adam Bubik

Adam Bubik – polsko-czeski muzyk i piosenkarz chrześcijański z Zaolzia, który działał jako lider muzyki uwielbienia (worship) w Czechach przez wiele lat. Artysta nagrał sporo czeskich piosenek, które są obecnie śpiewane w wielu kościołach oraz coverowane przez inne zespoły.