fot. itvm.pl

Choć zdawałoby się, że zdrada i plątanina kłamstw to słaby temat do żartów, ze spektaklu wyszli w wyśmienitych humorach! Kultowa komedia „Mayday 2” przyciągnęła do Mysłowickiego Ośrodka Kultury wielu amatorów teatru. Humory, w jakich opuszczali salę dowodzą, że był to strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o gust mysłowiczan.

Widzowie poznali tego sobotniego wieczoru historię londyńskiego taksówkarza, którego życie to skomplikowana układanka pozorów i kłamstw. Przez zadziwiająco długi czas udaje mu się ukryć posiadanie dwóch… żon, ale wystarczy drobne zdarzenie czy zbieg okoliczności, by cały jego skrupulatnie zaplanowany świat legł w gruzach. Zabawne perypetie bigamisty spotkały się z pozytywną reakcją mysłowiczan – przez widownię co rusz przetaczały się salwy gromkiego śmiechu.

Ku uciesze mieszkańców MOK coraz mocniej stawia na teatr. W ostatnim czasie mysłowiczanie mieli okazję zobaczyć między innymi plejadę polskich gwiazd w spektaklu  „Mężczyzna Idealny”.

21 kwietnia kabaret!

Ale historia nieuczciwego taksówkarza to nie ostatnia okazja, by zaśmiewać się do łez w sali widowiskowej Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Już niebawem tutejszych amatorów teatru i skeczy rozbawią aktorzy Kabaretu Pod Wyrwigroszem.