fot.ilustracyjne/arch.itvm

Synoptycy prognozują ponad 20°C i bezdeszczowe popołudnie, ale atmosfera w Parku Słupna będzie w sobotę (05.05) zdecydowanie gorętsza! Wszystko za sprawą Fest Majówki, podczas której o doskonałe nastroje zadbają między innymi Grzegorz Poloczek i Jacek Silski. Impreza ze śląskimi szlagierami w roli głównej startuje już o 17:00, a bilety będzie można nabyć także przy wejściu na teren Parku Słupna.

Po tygodniu poświęconemu rodzinnemu grillowaniu czy kameralnym spotkaniom w gronie znajomych, macie okazję by hucznie i imprezowo zakończyć ten majówkowy tydzień. Fest Majówka startuje w sobotę (5.05) o godzinie 17:00, a wejściówka kosztuje 25 złotych. W tej cenie uczestnikom zaserwowany zostanie szeroki wachlarz popularnych szlagierów – publiczność usłyszy Grzegorza Poloczka, Jacka Silskiego, Kasię Piowczyk oraz Piotra Herdzinę z Zespołem Bez Nazwy. Do zabawy zagrzewać będą charyzmatyczni prezenterzy Radia Fest, Marcin Janota i Grzegorz Stasiak. W razie, gdyby pogoda nie dopisała, nic nie stanie na przeszkodzie dobrej zabawie – organizatorzy zaproszą uczestników pod namioty.

 – Już po raz drugi zapraszamy na imprezę w rytmie szlagierów, której gospodarzem będzie Park Słupna. Tak jak dwa lata temu chcemy zorganizować radosną, plenerową imprezę, w trakcie której będzie można bawić się przy rytmach lubianej, szczególnie na Śląsku, muzyki – mówi Paweł Gawęda, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, współorganizator Mysłowickiej Fest Majówki.

Jeśli chcecie poznać bliżej repertuar, jaki tutejsze gwiazdy estrady zaserwują w Parku Słupna, zajrzyjcie do poprzedniego artykułu: Grzegorz Poloczek i Jacek Silski zaśpiewają w Mysłowicach. Majówka ze szlagierami w Parku Słupna!