fot.mat.org

Cykl teatralnych spotkań w Mysłowickim Ośrodku Kultury trwa w najlepsze. Kolejnym spektaklem, z którym mysłowiczanie będą mieli okazję spędzić wolne popołudnie, jest „Mąż Mojej Żony”. Przedstawienie już 28 czerwca.

– Śmiechu jest co niemiara, ale i mądrych refleksji nie brakuje – wszak autorem tej scenicznej zabawy jest pisarz wybitny. Co jest lepsze: życie w kłamstwie, czy dochodzenie do prawdy, choćby wydawała się najgorsza i najgłupsza w świecie. Prawda jest prawdą – to tyle i aż tyle. Na spektaklu nie tylko bawimy się, ale i zastanawiamy nad kondycją mężczyzn i relacjami damsko-męskimi w dzisiejszych czasach. Łatwo nie jest. Czy należy wyłącznie odbębnić dniówkę, obejrzeć mecz w TV, poćwiczyć z ciężarkami, czy też uprać, ugotować, pomóc przy wychowaniu dzieci? Co jest bardziej męskie, co mniej… – czytamy w zapowiedzi wydarzenia

Na scenie zobaczymy aktorów Dariusza Wiktorowicza i Dariusza Niebudka. Obaj są ulubieńcami śląskiej publiczności znanymi nie tylko z teatralnych scen, ale i z filmu, telewizji, estrady. Bilety na wydarzenie w cenie 45 zł można nabyć w kasie MOK albo na stronie KupBilecik.pl. Potem pozostaje już tylko stawić się 28 czerwca o godzinie 19:00 w MOK-u przy Grunwaldzkiej 7!

fot.mat.org