fot.mat.org

Pod Wyrwigroszem, Młodych Panów, Moralnego Niepokoju, Neo-Nówka, Smile, Paranienormalni… Do długiej listy grup polskiej sceny humoru, które odwiedziły Mysłowice, już w październiku dołączy kabaret Jurki. Aktorzy wystąpią z programem “Last minute”, czyli barwnym zestawieniem skeczy, piosenek i monologów, traktujących o zwykłych sprawach.

Występ kabaretu Jurki zobaczymy 19 października o godzinie 20:00 na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Link do wydarzenia na facebooku znajdziecie TUTAJ.

Jakie emocje zaserwuje nam program “Last minute”?

-Przygotowana przez kabaret smakowita przyprawa złożona z komedii sytuacyjnej, absurdu i improwizacji sprawi, że widz zostanie przeniesiony w świat lekkiej, nieskrępowanej, acz inteligentnej zabawy z posmakiem autoironii. Co zrobić, gdy zginie klucz od mieszkania? Jak przygotować laurkę z zachowaniem norm bezpieczeństwa? Czy da się ukryć przed księdzem po kolędzie? Zobacz w programie “Last minute”! – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Bilety w cenie 50 zł są do nabycia w kasie Mysłowickiego Ośrodka Kultury a także przez internet na biletynakabarety.pl oraz kupbilecik.pl.