Od godziny 8:00 w Mysłowicach policjanci prowadzą akcję pod kryptonimem „Bezpieczne Skrzyżowanie”. Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym – w szczególności prowadzone są pod kątem kierowców przejeżdżających przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Policjanci z mysłowickiej drogówki prowadzą dziś działania pn. „Bezpieczne Skrzyżowanie”. Akcja skierowana jest głównie na ujawnianie osób przejeżdżających na skrzyżowaniach na czerwonym świetle. W działania, które potrwają do godziny 16:00, jest zaangażowanych 5 funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach
Mundurowi prowadzą obserwacje oraz wzmożone kontrole pojazdów, w rejonie głównych skrzyżowań gdzie najczęściej dochodziło do zdarzeń drogowych.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











